5 věcí, které se naučíte na Sanorini

Na Sanorini se nejezdí pouze za úlevou od rýmy. Můžete se tu naučit i spoustu věcí, které vám i po návratu z dovolené přijdou vhod.

Fikce

Víc se usmívat

Sanoriňanky jsou krásné ženy a rády o sebe pečují, ale z vrásek kolem očí si nic nedělají. Vrásky ze smíchu jsou naopak považovány za znamení, že žena má smysl pro humor. Naučte se smát také sami sobě – obyvatelé Sanorini dobře vědí, že je to ten nejlepší lék na různé chmury. A když je někdy zamračeno, slunce se nakonec stejně prodere i přes těžké mraky.

Přijmout věci takové, jaké jsou

Každé sanorinské mrně ví, že je hloupost se trápit. I když má možná soused plodnějšího berana, výkonnější malotraktor nebo výhled na zátoku z okna ložnice, pravý Sanoriňan nezávidí a je rád za to, co má. Na druhou stranu to nevylučuje soutěživost, která se tu uplatňuje například při tradiční soutěži o největší ředkev. I poslední místo je však třeba přijmout!

Odpočívat

Je to jednoduché – abyste mohli něco dělat, musíte si nejdřív pořádně odpočinout.

Žít tak, abyste nedostali rýmu

Sanoriňané si nedokáží představit den bez čerstvého ovoce a zeleniny. Rádi se otužují, často si myjí ruce, a když je vítr, nechodí venku s mokrou hlavou. To by byli úplní blázni!

Volně dýchat

Zhluboka – nádech, výdech! Když se jednou naučíte svobodně dýchat, už nebudete chtít jinak.

Také čtěte

V koberci do nemocnice
25.02.2018, Fikce

V koberci do nemocnice

Kvůli Marceliným zraněním málem přijela i sanitka, ale naštěstí na Sanorini žádné nemají. Zato tam mají jiné léčebné metody.

Najobľúbenejšie koníčky obyvateľov Sanorini
01.12.2017, Fikce

Nejoblíbenější koníčky obyvatel Sanorini

Výzkumy ukazují, že Sanoriňané patří mezi nejšťastnější národy světa. Jaký je jejich recept na spokojený život?

Na této stránce používáme analytické nástroje

Z důvodu vyhodnocování a zkvalitňování obsahu a jeho šíření na této stránce používáme analytické nástroje služeb Google a Facebook. Kompletní znění podmínek sběru dat.