5 věcí, které se naučíte na Sanorini

Na Sanorini se nejezdí pouze za úlevou od rýmy. Můžete se tu naučit i spoustu věcí, které vám i po návratu z dovolené přijdou vhod.

Fikce

Víc se usmívat

Sanoriňanky jsou krásné ženy a rády o sebe pečují, ale z vrásek kolem očí si nic nedělají. Vrásky ze smíchu jsou naopak považovány za znamení, že žena má smysl pro humor. Naučte se smát také sami sobě – obyvatelé Sanorini dobře vědí, že je to ten nejlepší lék na různé chmury. A když je někdy zamračeno, slunce se nakonec stejně prodere i přes těžké mraky.

Přijmout věci takové, jaké jsou

Každé sanorinské mrně ví, že je hloupost se trápit. I když má možná soused plodnějšího berana, výkonnější malotraktor nebo výhled na zátoku z okna ložnice, pravý Sanoriňan nezávidí a je rád za to, co má. Na druhou stranu to nevylučuje soutěživost, která se tu uplatňuje například při tradiční soutěži o největší ředkev. I poslední místo je však třeba přijmout!

Odpočívat

Je to jednoduché – abyste mohli něco dělat, musíte si nejdřív pořádně odpočinout.

Žít tak, abyste nedostali rýmu

Sanoriňané si nedokáží představit den bez čerstvého ovoce a zeleniny. Rádi se otužují, často si myjí ruce, a když je vítr, nechodí venku s mokrou hlavou. To by byli úplní blázni!

Volně dýchat

Zhluboka – nádech, výdech! Když se jednou naučíte svobodně dýchat, už nebudete chtít jinak.

Také čtěte

Mutantní mořský koník versus Strašlivá ústřice
03.01.2018, Fikce

(Ne)slavné filmy ze Sanorini: Mutantní mořský koník versus Strašlivá ústřice (1986)

Katastrofický thriller, který dopadl katastrofálně. 1. díl seriálu o pozoruhodných snímcích, natočených na Sanorini.

Jak v zimě dobít baterky? Šup do sauny!
25.01.2018, Fakta

Jak v zimě dobít baterky? Šup do sauny!

Sauna je skvělým způsobem, jak relaxovat po dlouhém dni, vylepšit si náladu a večer lépe usínat. Navíc může pomoci v prevenci nemocí horních cest dýchacích.

Na této stránce používáme analytické nástroje

Z důvodu vyhodnocování a zkvalitňování obsahu a jeho šíření na této stránce používáme analytické nástroje služeb Google a Facebook. Kompletní znění podmínek sběru dat.