5 způsobů, jak překonat smutek, když odjedete ze Sanorini

Dovolená na Sanorini skončila, je třeba se vrátit do reality. Zde jsou rady, jak to udělat, abyste nezažili kulturní a emocionální šok.

Fikce

1. Napusťte si vanu vodou a vysypte do ní 2 kg soli. Nechte sůl rozpustit, ponořte se do vany se šnorchlem a potápěčskými brýlemi. Opakujte dle potřeby.

 

2. Přiveďte vodu v hrnci k varu a nasypte do ní 0,5 kg soli. Nechte rozpustit a poté inhalujte vzduch vypařující se z hrnce. Opět opakujte dle potřeby.

 

3. Kupte si hamaku či houpací síť a umístěte ji ve svém obývacím pokoji. Uložte se do ní na 24 hodin. Pokud smutek přetrvává, pobyt prodlužte na 48 hodin.

 

4. Nakupte několik desítek dkg ovčího sýra, rozbalte jej a rovnoměrně rozmístěte po bytě. Budete tak doma mít vůni klasického sanorinského ovzduší.

 

5. Vyhoďte do koše všechny papírové kapesníky.

Také čtěte

Válení: sanorinský národní sport
07.02.2018, Fikce

Válení: sanorinský národní sport

Je jeden sport, ve kterém Sanoriňané vynikají. Smůla jen, že se bohužel jinde než na Sanorini neprovozuje.

Jak v zimě dobít baterky? Šup do sauny!
25.01.2018, Fakta

Jak v zimě dobít baterky? Šup do sauny!

Sauna je skvělým způsobem, jak relaxovat po dlouhém dni, vylepšit si náladu a večer lépe usínat. Navíc může pomoci v prevenci nemocí horních cest dýchacích.

Na této stránce používáme analytické nástroje

Z důvodu vyhodnocování a zkvalitňování obsahu a jeho šíření na této stránce používáme analytické nástroje služeb Google a Facebook. Kompletní znění podmínek sběru dat.