5 způsobů, jak překonat smutek, když odjedete ze Sanorini

Dovolená na Sanorini skončila, je třeba se vrátit do reality. Zde jsou rady, jak to udělat, abyste nezažili kulturní a emocionální šok.

Fikce

1. Napusťte si vanu vodou a vysypte do ní 2 kg soli. Nechte sůl rozpustit, ponořte se do vany se šnorchlem a potápěčskými brýlemi. Opakujte dle potřeby.

 

2. Přiveďte vodu v hrnci k varu a nasypte do ní 0,5 kg soli. Nechte rozpustit a poté inhalujte vzduch vypařující se z hrnce. Opět opakujte dle potřeby.

 

3. Kupte si hamaku či houpací síť a umístěte ji ve svém obývacím pokoji. Uložte se do ní na 24 hodin. Pokud smutek přetrvává, pobyt prodlužte na 48 hodin.

 

4. Nakupte několik desítek dkg ovčího sýra, rozbalte jej a rovnoměrně rozmístěte po bytě. Budete tak doma mít vůni klasického sanorinského ovzduší.

 

5. Vyhoďte do koše všechny papírové kapesníky.

Také čtěte

Máte kašeľ? Skúste 3 tipy pre ľahšie vykašliavanie
03.12.2017, Fakta

3 tipy pro snadnější vykašlávání

Možná se budete divit, jaké potraviny vám mohou pomoci, když vás trápí kašel. Čtěte dál a dozvíte se, po čem v regálu sáhnout, když si potřebujete usnadnit vykašlávání.

5 věcí, které vám na dovolené či výletě mohou zachránit zdraví
07.05.2018, Fakta

5 věcí, které vám na dovolené či výletě mohou zachránit zdraví

Ať už plánujete jednodenní výlet za město, nebo třeba týdenní dovolenou v Tatrách, bude se vám hodit náš seznam. Obsahuje na první pohled možná nepotřebné věci, v krizi vám ale právě ty prokážou nedocenitelnou službu!

Na této stránce používáme analytické nástroje

Z důvodu vyhodnocování a zkvalitňování obsahu a jeho šíření na této stránce používáme analytické nástroje služeb Google a Facebook. Kompletní znění podmínek sběru dat.