5 způsobů, jak překonat smutek, když odjedete ze Sanorini

Dovolená na Sanorini skončila, je třeba se vrátit do reality. Zde jsou rady, jak to udělat, abyste nezažili kulturní a emocionální šok.

Fikce

1. Napusťte si vanu vodou a vysypte do ní 2 kg soli. Nechte sůl rozpustit, ponořte se do vany se šnorchlem a potápěčskými brýlemi. Opakujte dle potřeby.

 

2. Přiveďte vodu v hrnci k varu a nasypte do ní 0,5 kg soli. Nechte rozpustit a poté inhalujte vzduch vypařující se z hrnce. Opět opakujte dle potřeby.

 

3. Kupte si hamaku či houpací síť a umístěte ji ve svém obývacím pokoji. Uložte se do ní na 24 hodin. Pokud smutek přetrvává, pobyt prodlužte na 48 hodin.

 

4. Nakupte několik desítek dkg ovčího sýra, rozbalte jej a rovnoměrně rozmístěte po bytě. Budete tak doma mít vůni klasického sanorinského ovzduší.

 

5. Vyhoďte do koše všechny papírové kapesníky.

Také čtěte

4 ranní rituály, které nabudí vaši obranyschopnost
20.01.2018, Fakta

4 ranní rituály, které nabudí vaši obranyschopnost

Když si zvyknete vyhradit si ráno pár minutek našim rituálům, uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe!

Cesta ze stodoly
30.03.2018, fik

Cesta ze stodoly

Na konci dobrodružné výpravy za léčitelem se mezi Marcelou a Fedrosem málem něco odehrálo. Vyrušil je však nečekaný návštěvník.

Na této stránce používáme analytické nástroje

Z důvodu vyhodnocování a zkvalitňování obsahu a jeho šíření na této stránce používáme analytické nástroje služeb Google a Facebook. Kompletní znění podmínek sběru dat.